Naše školičky jsou Vám stále k dispozici, pomůže Vám i s provozem

Mají ve Vámi vytipované školce plno? Chtěli byste svého drobečka i tak zapojit do kolektivu? Sami uvažujete o zřízení dětského koutku či jesliček a chcete poradit? Pak v obou případech využijte našich služeb!

Jesličky a školičky IRS nabízí ještě několik volných míst v různých částech Brna pro děti od jednoho roku.

Bublinky
Brno-Kohoutovice, Bellova 1
Školička sídlí v budově bývalých jeslí s krásnou vlastní zahradou.

Bublinky
Brno-Židenice, Viniční 160
Školička sídlí v adaptovaném rodinném domě se zahradou v klidné oblasti Židenic.

Maloušci
Brno-střed, Veveří 51
Školička se nachází téměř naproti botanického parku Masarykovy univerzity.

Maloušci
Brno-střed, náměstí Štefánikova 1
Školička se třetmi třídami nachází kousek od Lužáneckého parku na křižovatce ulic Pionýrská a Štefánikova. Je velmi dobře přístupná z centra Brna.

Maloušci
Brno-střed, nám. 28. října
Jesličky a školička sídlí u velkého parku s dětským hřištěm na nám. 28. října. Obě zařízení jsou tak také velmi dobře přístupné z centra Brna.

Do všech školiček a jesliček lze děti přihlašovat průběžně. Umožňujeme navštěvovat školičky nepravidelně a ve Vámi vybrané dny. Vašim potomkům se budou věnovat zkušené pedagožky, ukážou vám prostory a chod školičky a odpoví na všechny otázky vás i vašich dětí. Máte-li zájem o umístění Vašeho dítěte do některé z našich školiček, neváhejte nás kontaktovat.

Mám zájem vést vlastní jesle či školičku

V posledních letech vzniká velké množství nových zařízení pečujících o děti (nejen) v předškolním věku v souvislosti se situací na trhu práce a díky intenzivní podpoře ze strany Ministerstva práce a sociálních věcí. Tento trend stále sílí a i v letošním roce bude jeho růst pokračovat. Pro rodiče a zaměstnavatele jistě skvělá zpráva.

Institut pro regionální spolupráci proto nabízí odborné poradenství s budováním i provozem těchto zařízení. Pomůžeme Vám vybudovat zařízení vhodné pro děti konkrétního věku, nastavíme vhodné financování, dohlédneme na plnění všech nařízení a vyhlášek, zkontrolujeme správnost účetních postupů.

Nejsme poradenská firma, ale organizace, která má s provozem vlastních zařízení pečující o děti dlouholeté zkušenosti. Zabýváme se problematikou slaďování pracovního a rodinného života, sami provozujeme několik jesliček, školiček i dětských klubů. S provozem mnoha dalších pomáháme našim partnerům a klientům. Naše zkušenosti v tomto směru mohou pomoci i Vám.

V případě, že chcete svého potomka přihlásit do školičky nebo máte zájem o pomoc se zprovozněním vlastního zařízení, ozvěte se nám.

Mgr. Pavla Hudousková
Institut pro regionální spolupráci, o.p.s.
tel.: + 420 734 154 022
e-mail: hudouskova@irs-eu.com