Nabízíme pomoc při zřizování jesliček, firemních školek, dětských skupin i klubů

Zvažujete možnost zřízení jesliček, firemní školky, dětské skupiny či klubu? Hledáte partnera, která by pro vás takové zařízení provozoval? Nebo jste provozovatelem takového zařízení a financujete jeho chod plně z vlastních zdrojů? Rádi Vám poradíme, jak na to…
V posledních letech vzniká velké množství nových zařízení pečujících o děti (nejen) v předškolním věku v souvislosti se situací na trhu práce a díky intenzivní podpoře ze strany Ministerstva práce a sociálních věcí. Tento trend stále sílí a i v letošním roce bude jeho růst pokračovat. Pro rodiče a zaměstnavatele jistě skvělá zpráva. Složitá legislativa i měnící se pravidla dotační podpory, která není jednoduché dodržet, však představují pro provozovatele potenciální hrozbu. Mnoho z nich totiž provoz takového zařízení podceňuje.
Institut pro regionální spolupráci proto nabízí odborné poradenství s budováním i provozem těchto zařízení. Pomůžeme Vám vybudovat zařízení vhodné pro děti konkrétního věku, nastavíme vhodné financování, dohlédneme na plnění všech nařízení a vyhlášek, zkontrolujeme správnost účetních postupů.
Nejsme poradenská firma, ale organizace, která má s provozem vlastních zařízení pečující o děti dlouholeté zkušenosti. Zabýváme se problematikou slaďování pracovního a rodinného života, sami provozujeme několik jesliček, školiček i dětských klubů. S provozem mnoha dalších pomáháme našim partnerům a klientům. Naše zkušenosti v tomto směru mohou pomoci i Vám.