Genderový audit – efektivní nástroj moderní personalistiky

Institut pro regionální spolupráci, o.p.s. se dlouhodobě zabývá problematikou rozvoje lidských zdrojů a harmonizací pracovního a rodinného života. Jako jedni z prvních v ČR jsme se začali intenzivně zabývat tzv. genderovými audity. Ty představují jednoduchý nástroj, jímž může každá firma vylepšit organizaci vnitřních procesů, a to nejen z pohledu genderové rovnosti (jak bývá často dezinterpretováno), ale sociální problematiky v podniku obecně. Zejména v čase, kdy je na trhu práce více než složité hledat šikovné zaměstnance, je důležité vědět, zda jsou postupy a nástroje, které firma vůči svým zaměstnancům uplatňuje smysluplné, efektivní a zaměstnanci dostatečně oceňované. Pokud Vám záleží na rozvoji Vašich zaměstnanců a chcete budovat zdravou firemní kulturu, pak je generový audit velmi dobrý začátek.
 
V Institutu pro regionální spolupráci Vám rádi poradíme, jak  postupovat. Na roky 2017 a 2018 nám byly Ministerstvem práce a sociálních věcí nově schváleny projekty:
 
  • Podpora genderových auditů u zaměstnavatelů a
  • Realizace genderových auditů u zaměstnavatelů.
V rámci těchto projektů zájemcům z řad malých a středních podniků nabízíme ZDARMA poradenství spojené se slaďováním práce a rodiny jejich zaměstnanců. Součástí této naší práce je i zpracování generového auditu!
 
V případě, že máte o spolupráci s námi zájem, rádi se s Vámi setkáme.
 
Kontaktní osoba:
Roman Zezulák
Tel: + 420 511 113 232
email: zezulak@irs-eu.com